cdn

İçerik dağıtımında fütürist bakış açısı

CDN serivisi ile güven ve hız bir arada...

Mediatriple CDN global olarak dağılmış geniş altyapısı ile video içeriklerinizin hedef kitlenize her nerede olursa ise olsun mümkün olan en iyi kalitede ve hızlı bir şekilde iletilmesini garanti eder. Yüksek kapasiteli lokal cache yapısı ve player desteği, metadata ve video içeriğin iletimini yüksek bant genişliğe sahip dağıtım ağı ile kusursuz olarak gerçekleştirir.

İçeriklerin farklı kalite ve çözünürlükler üzerinden dağıtılması için gerekli protokol ve teknoloji desteklerinin tamamını sağlayan Mediatriple CDN altyapısı, aynı zamanda içerik güvenliğini de ön planda tutarak CDN mimarisi sayesinde dağınık depolama aracılığıyla sağlar.

  • Microsoft Adaptive Bitrate Streaming
  • Adobe Dynamic Streaming
  • Apple HLS
  • Mpeg DASH

Mediatriple CDN altyapısı geniş ve detaylı raporlama sayesinde gerçek zamanlı kullanım bilgilerinin kayıt altına alır. CDN servisinin ayrılmaz bir parçalı olarak göze çarpan raporlama; gelecek stratejilerin belirlenmesinde en önemli rolü oynar.

Kesintisiz Mediatriple CDN altyapısı, kullanmak istediğiniz servisi; %99,98 hizmet devamlılığı garantisinde, herhangi bir kısıtlama içermeden sağlar. Anlık yüksek trafikler durumunda tüketim bazlı CDN hizmeti ile ¨Kullandığın Kadar Öde¨ avantajını sağlar.

 

  • Canlı Yayın (Live Streaming)

Mediatriple CDN, canlı yayınları profesyonel kalitede, gecikme sürelerini minimize ederek, en hızlı ve güvenli şekilde izleyicilere ulaştırır. Multi bitrate - Multi Platform desteği sayesinde, kullanıcıların farklı cihaz ve ekranlarında en doğru izleyici deneyimini oluşturur.

  • Bant Yayın (VoD Streaming)

Tüm bant (Vod) içerikleriniz, Mediatriple’ın global ölçekte dağıtılmış yüksek kapasiteli sunucularında;  önbelleklenmesi, bulut üzerinde depolanan içeriklerinizin son kullanıcıya en yakın noktadan iletilmesi ve limitlendirilmemiş yüksek kapasiteli bant genişliği sayesinde kısıtlama olmaksızın izleyicilerin her birinin yüksek kalite ve hızda deneyim yaşamasına imkan sunar.

Videolarınıza sağladığımız faydaları size anlatabilir ve oluşturacağımız çözümler sayesinde Videolarınızı hızlandırabiliriz.

Videolarımı HIZLANDIR